Тел: +38 (044) 332-21-58
Тел/Факс: +38 (044) 467-50-61
+38 (099) 112-35-09
+38 (093) 702-66-81
+38 (068) 353-62-91
Контактная информация

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ПЕРЕЗВІН


Категория: Экскурсионный тур

Даты: 26.03.2017 - 21.09.2017
Траспорт: Автобусный тур

Стоимость: 1990 UAH


Закарпатський передзвін

Чарівне та неймовірне Закарпаття чекає на тебе

Львів – Палац Шенброн – Мукачево – Берегове – Хуст – Ужгород – Невицький замок – Лумшори – Синевир – Шипіт – Львів

  • Стародавнє Мукачево та найменший обласний центр України - Ужгород у вартості туру
  • Захоплююча поїздка в Хуст з відвідуванням оленячої та страусиної ферм в програмі туру.
  • Можливість скупатися в справжньомі чані на вогні в райському куточку Карпат - Лумшорах!
  • Відвідування озера Синевир та водоспаду Шипіт, які є природніми чудесами України

Дати туру

08.06    22.06    03.07    17.07     31.07     07.09     21.09    

День 1

Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми.
08:30 - оглядова автобусна екскурсія «Знайомство зі Львовом». Під час цієї екскурсії Ви побачите розкішний ансамбль собору Св. Юра – шедевр барокової архітектури, один із центрів греко-католицької церкви в Україні; Львівський університет – один із найстарших навчальних закладів в Україні, що розташувався в будівлі колишнього галицького Сейму; Високий замок – овіяне легендами місце заснування Львова, з якого відкривається захоплива панорама міста; Личаківський цвинтар – пантеон слави, краси, вічності та мистецтва.
Виїзд зі Львова та денний переїзд через Карпати до Мукачева.  Дорогою зупинка на огляд палацу Шенброна. Оглядова екскурсія по Мукачеву з відвідуванням замку Паланок (вхідні квитки оплачуються додатково). Розміщення в готелі. Рекомендуємо продовжити знайомство з містом під час середньовічнї екскурсії вечірнім Мукачевом (150 грн). Ночівля. 

День 2

Сніданок. Рекомендуємо поїздку до Берегово (60 грн).  Старовинне, романтичне та затишне, місто Берегове лежить на берегах невеличкої річки Верке, і з усіх боків його оточують пологі гірські схили, вкриті виноградниками. Берегове — осередок угорської культури в Україні. Це місто славиться своїми термальними басейнами, куди можна приїхати за міцним карпатським здоров'ям хоч влітку, хоч морозною зимою. Води Берегового навіть взимку не охолоджуються. Вони каламутні, через особливості хімічного складуВільний час під час якого рекомендуємо:
Відвідування унікальних термальних басейнів (150 грн/2 години).
Поїздку в місто Хуст з відвідуванням оленячої та страусиної ферм (180 грн).  Хуст, місто якому офіційно трохи більше 900 років.  Замок у Хусті створювався в основному в 11-12 століттях. Кажуть від татарської навали він був взагалі неприступним. Після навали його вдало відродили і замок прослужив на благо народу цілих 400 років поки в нього не влучила блискавка.   У середині 18 сторіччя знову в нього влучила блискавка і на цей раз замок постраждав дуже сильно. З тих пір він помирає. Стін стає менше. Але навіть дивлячись на них, усвідомлюєш всю міць цієї твердині, що стоїть на вершині високої гори над старовинним містом Хуст. З майданчика, розташованого біля стін замку, відкривається чудова панорама на місто та його околиці.
Дегустація з обідом в найбільшому в Україні виробничому комплексі Чізай (280 грн). Повернення в готель. Ночівля.

День 3

Сніданок. Переїзд в Ужгород. Оглядова екскурсія містом. Вільний час. Відвідування Невицького замку (вхідні квитки оплачуються додатково). Дорогою зупинка на обід в колоритному етно-ресторані Деца у нотаря (оплачується додатково). Повернення в Мукачево. Вільний час під час якого рекомендуємо:
Поїздку в Лумшори, де ви зможете насолодитися купанням в чанах з теплою мінеральною сірко-водневою водою (250 грн). Лумшори - одна з своєрідних візитівок Закарпаття. Відпочинок у Лумшорах, у першу чергу, відомий завдяки дивній на перший погляд процедурі  - тут вас посадять у величезний мідний чан і будуть варити на повільному вогні. Не лякайтеся - це не пекло. Навпаки, Лумшори - райський карпатський куточок. А в чані знаходиться мінеральна сірководнева вода, яку підігрівають за допомогою дров. Купання в чані приносить оздоровлення опорно-рухового апарата. Альтернативою чану служить басейн, який також наповнюють мінеральною водою. Зараз купалень налічується більше десяти, але тільки одна з них, що існувала тут споконвічно, пропонує купання в сірководневої воді з підвищеним вмістом радону - саме вона і є найбільш корисною. У всіх інших чанах запарюють трави, пропонують купання на ялинових гілках, що теж корисно.  Ночівля.
День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до озера Синевир.  Озеро Синевир належить до семи природних чудес України. Кажуть, воно утворилось приблизно 10 тисяч років тому. Диво природи під назвою Синевир заховалось у горах на висоті майже тисячі метрів над рівнем моря. Глибини озера сягають 22-х метрів. Купатись у озері не можна. Та й сама природа застерігає сміливців, зберігаючи холод води навіть у найспекотніші дні літа.
На березі Синевиру можна побачити дві статуї. Височенні дерев’яні Синь і Вир – символи невмирущого кохання, що колись розлилось соленими струмками посеред карпатських схилів. Вільний час.
Далі -  відвідування водоспаду Шипіт.  Водоспад Шипіт найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований біля підніжжя гори Гимба. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок.  Переїзд до Львова (до 22:00).

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для проведення екскурсії – 30 осіб.

Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.

ВАРТІСТЬ:

Вартість туру визначається датою оплати, а не датою оформлення замовлення!
 

До виїзду залишилось...

Дорослі

Діти до 16 років

Більше 6 тижнів

1990 грн

1890 грн

Більше 5 тижнів

2090 грн

1990 грн

Більше 4 тижнів

2190 грн

2090 грн

Менше 4 тижнів

2290 грн

2190 грн


Доплата за одномісне розміщення – 200 грн/ніч. 
Туристи, що подорожують одні та не замовляють одномісний номер,
можуть бути поселені у тримісний номер на додаткове ліжко.  
Гарантований аванс на екскурсії – 300 грн 

 У вартість туру не входить: 

  • вхідні квитки;
  • факультативні програми;
  • проїзд в громадському транспорті та таксі;
  • доплата за одномісне розміщення.Курорт: Киев

Киев - О курорте
Киев - Отели
Киев - Фотогалерея
Киев,Софийская площадь
Киев,Софийская площадь
Киев,Михайловский собор
Киев,Михайловский собор
Киев,Андреевская церковь
Киев,Андреевская церковь
Курорт:

- О курорте
- Отели
- Фотогалерея


Страна: Украина

Украина - Туры в Украину (КИЕВ, ОДЕССА, ЛЬВОВ, ПОЛТАВА)
Украина - О стране
Украина - Статьи
Украина - Города и курорты
Украина - Фотогалерея
Киево--Печерская Лавра,Успенский собор
Киево--Печерская Лавра,Успенский собор
Чернигов
Чернигов
Киев, церковь Рождества Христова
Киев, церковь Рождества Христова